Strona główna
O mnie
Psy
Suki
Szczeniaki
Szkolenia
Galeria
Na sprzedaż
Linki
Kontakt
Aktualności

I Halowa Wielkopolska Wystawa

Owczarków Niemieckich

 

 

W dniu 19 stycznia 2013 roku wybraliśmy się na I Halową Wielkopolską Wystawę Owczarków Niemieckich. Odbyła się ona w miejscowości Wolica k. Kalisza, w przepięknie położonym Ośrodku Jeździeckim, gdzie na krytej ujeżdżalni owczarkarze rozpoczęli sezon wystawowy 2013. Sędziowali Bogusław Chmiel z Klubu Owczarka Niemieckiego w Polsce oraz niemiecki sędzia SV- Torsten Kopp.

 

Jako pierwszy do rywalizacji stanął nasz młodziutki TYSON Kamabeda. Prezentowany był w ringu szczeniąt psów, a oceniał do sędzia Bogusław Chmiel.

TYSON, prezentacja "na stój"

TYSON w ringu

TYSON z pozostałymi konkurentami

II miejsce, klasa szczeniąt, TYSON Kamabeda

(KESI Kamabeda x ZELLO v.d. Neudenauer Holzsteige)

 

Nadeszła chwila, by w szranki stanął nasz USHER zur Worringer Rheinaue. Rywalizował w klasie młodzieży, gdzie do pokonania miał 9 pięknych konkurentów. Klasę tę oceniał niemiecki sędzia SV Torsten Kopp.

USHER, prezentacja "na stój"

USHER w ringu, prezentacja w kłusie

USHER w trakcie trwania konkurencji

IV miejsce, klasa młodzieży, USHER zur Worringer Rheinaue

(V FIGLIA zur Worringer Rheinaue x VA2 NINO von Tronje)

 

 

Teraz kolej na nasze suczki. Pierwsza do ringu szła RAWID Kamabeda. Prezentowana była w klasie młodzieży, gdzie do pokonania miała 5 przepięknych konkurentek. Klasę tą oceniał sędzia SV Torsten Kopp.

RAWID w ringu, konkurencja suczek

I miejsce, klasa młodzieży, RAWID Kamabeda 

(KESI Kamabeda x ILBO Wolf-Jar)

 

Na wystawie debiut miały inne nasze suczki: HENKA Mavic, w klasie juniorów, oraz siostry LIWIA Kamabeda i LEA Kamabeda, obie w klasie otwartej. Bardzo ładnie się prezentowały, co na pewno nie pozostanie bez echa na następnych wystawach.

Pierwsze doświadczenia w ringu, klasa otwarta, LIWIA Kamabeda

(KESI Kamabeda x WALDI zur Worringer Rheinaue)

 

 

*** *** *** ***

Korzystając z okazji chcielibyśmy w tym miejscu podziękować organizatorom za doskonałą organizację wystawy, piękne miejsce, świetne zaplecze dla widzów oraz miłą sportową atmosferę. Wiemy, że nie jest łatwo podjąć tak wielkie wyzwanie jak organizacja wystawy owczarkarskiej, ale Wy jemu sprostaliście w 100% !!! Na pewno zagościmy na kolejnych imprezach przygotowywanych przez Wasz zespół!


Copyright © Kamabeda 2002-2016 Media-design - Paweł Tucki. All Right Reserved